> > Anika Nilles i GetGoodDrums

Anika Nilles rozpoczęła współpracę z GetGood Drums – firmą oferującą wysokiej jakości próbki, sample perkusyjne oraz paczki midi. Anika znana jest przede wszystkim ze swoich nagrań na serwisie YouTube, który otworzyły jej międzynarodową karierę jako perkusistce i edukatorce. Zestaw sampli, groove’ów i filii powstały z GetGood Drums, jak zapewnia artystka, ma inspirować i ułatwiać pracę w studio nie tylko perkusistom ale także producentom i kompozytorom.

Ponad to, Anika znana jest szerszej publiczności ze swoich nieparzystych rytmów i takich można się również spodziewać w najnowszym pack’u Fluid Fusion.

Jak oznajmia artystka: „Cieszę się, że moja paczka midi groove z GetGood Drums jest już dostępna! Świetnie się bawiłam nagrywając te rytmy – mam nadzieję, że zainspirujesz się i spodoba ci się używanie ich do własnej muzyki!„.

Anika Nilles to niesamowita perkusistka. Ma niesamowitą zdolność tworzenia płynności we wszystkim, co gra, bez względu na to, jak skomplikowany jest rytm. Jest mistrzem time’u – wchodzi i wychodzi z nieparzystych metrów tak łatwo, jak jeden, dwa, trzy, a jej oddanie perfekcji czyni ją jedną z najlepszych perkusistów na świecie.” – czytamy na stronie GetGood Drums.

Nie trzeba dodawać, że jesteśmy podekscytowani, że mogliśmy z nią pracować nad tym pakietem midi. Fluid Fusion autorstwa Aniki Nilles ma wszystko, od solidnych bitów, po nieparzyste groovy i fill’e.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o GetGood Drums i z tym co ma do zaoferowania pack Fluid Fusion kliknij  TUTAJ.