KONTAKT

e-mail: info@beatit.tv

Tel: +48 606 108 931
Tel: +48 691 941 725

BEATIT SP. Z O. O.
ul. ŚWIĘTY WOJCIECH, nr 28, lok. +1/2,
61-749 POZNAŃ

WWW.MIKS.BEATIT.TV
NIP 7811948400
REGON 367406806

SKĄD PRZYCHODZIMY? DOKĄD ZMIERZAMY?

 

Wyobraźcie sobie dwóch facetów, którzy przez dwadzieścia kilka lat grają na bębnach i produkują muzykę – nagrywają płyty i występują w przeróżnych składach wykonując rozmaite rodzaje muzyki popularnej od metalu, przez szeroko rozumiany rock w różnych odcieniach, pop, aż po funk, hip-hop, a chwilami nawet jazz (no, bardzo chwilami). Zdarzały się przy tych wszystkich okazjach nominacje do różnych nagród, a nawet jakieś wręczenie tu i tam. Już sobie wyobraziliście? To teraz wyobraźcie sobie, że ci goście jeszcze nie mają dość. W końcu przez te wszystkie lata spędzone za bębnami grali muzykę i ją nagrywali i cały czas kombinowali, żeby to, co grają dobrze było wyprodukowane.

Jeśli systematycznie zdarza Ci się słyszeć głosy, które każą Ci się zastanawiać jak dany producent muzyczny osiągnął swoje brzmienie nagrań, w jaki sposób, jakich używa mikrofonów jak o niego dba, przez co przepuszcza sygnały dźwiękowe, jakich używa kompresorów i preampów, jak się przygotowuje do sesji nagraniowych lub koncertów, a nawet jak wygląda jego studio, to jesteś taki sam jak my. I jest nas o wiele, wiele więcej. Możesz już odwołać wizytę u psychoanalityka i od tej chwili zacząć odwiedzać nas. Biorąc pod uwagę pasję, z jaką podchodzimy do miksowania i świadomość tego, jak wiele osób tę pasję podziela, mamy szansę razem stworzyć miejsce, w którym młodzi adepci realizacji dźwięku będą mogli uzyskać wszystkie informacje, do których my w ich wieku nie mieliśmy dostępu, a ich starsi koledzy będą mieli możliwość pogłębiać wiedzę o swoim ulubionym temacie, o którym my też potrafimy gadać bez końca. Witajcie w BEAT IT – miejscu, gdzie wszyscy mają obsesję na punkcie dźwięku…

BEATIT TEAM, CZYLI REDAKTORZY SERWISU

Maciej „Blindman” Głuchowski (ur. 1971)

Obecnie występuje w zespołach Candida, FunkMasterPunk, a także współpracuje z popularnym raperem DonGURALesko. Były perkusista zespołów Dump, Sweet Noise, Armia, Acid Drinkers.
Producent i realizator dźwięku, właściciel CRS Studio oraz wytwórni płytowej Luta Records.

W zespole BEAT IT parzy dobrą kawę, montuje oglądane przez Was materiały, pełni funkcję starszego operatora, realizatora dźwięku, a także dyrektora archiwum. Kiedyś chciał być Panem Prezesem, ale już mu przeszło. W chwilach wolnych… No dobra, on takich nie ma…

Marcin „Viking” Leitgeber (ur. 1972)

Perkusista Titus’ Tommy Gunn (solowego projektu Titusa z Acid Drinkers), a także zespołu Heavyweight.

W zespole BEAT IT jest szefem wywiadu (z artystami) i redaktorem. Niedawno awansował na pomocnika operatora. Ma ambicję dojść do stanowiska młodszego montażysty.

W chwilach wolnych od pracy interesuje się najeżdżaniem, plądrowaniem, paleniem, gwałceniem niewiast, uprowadzaniem dziatek, a także wybijaniem mężczyzn do nogi (jak to Wiking).