> > > Kerim “Krimh” Lechner i jego próbki

Kerim „Krimh” Lechner i Bogren Digital prezentują nową bibliotekę sampli stworzoną przez tego niezwykle (sic!) utalentowanego perkusistę.

Firma reklamuje swoje produkty w następujący sposób:

„Wprowadzanie perkusji do produkcji muzyki metalowej wykracza poza twoje oczekiwania. Skoncentrowany na realizmie i głębi, Krimh Drums to profesjonalnie nagrane bogate w funkcje i świetnie brzmiące instrumenty dla Kontakt players. Łatwiej niż kiedykolwiek dodasz świeży, nowoczesny i organiczny bęben do dowolnej produkcji metalowej w programie DAW.”

  • Profesjonalnie wyprodukowany przez Jensa Bogrena z Fascination Street Studios
  • Próbkowany przez Kerima „Krimha” Lechnera
  • Zaawansowane algorytmy dodawania realizmu do zaprogramowanych bębnów
  • Wbudowane efekty studyjne dla pełnej kontroli tonalnej
  • Zawiera bibliotekę rytmiczną MIDI w wykonaniu Krimh

„Po wyjęciu z pudełka Krimh Drums brzmią świetnie. Presety Jensa Bogrena w końcu dają Ci bębny, które działają. Dostajesz wszystko, czego potrzebujesz z klasycznego obwodu FET i emulatora taśmy – kompresję, korektor, kształtowanie transjentów i nasycenie.”

Kerim „Krimh” Lechner to wschodząca gwiazda dzisiejszego pokolenia  metalowych perkusistów. Udzielił swoich wielkich umiejętności wykonawcom takim jak Behemoth, Decapitated, Harakiri For The Sky, Dååth, a obecnie jest członkiem symfonicznego death metalowego zespołu Septicflesh. Krimh sampluje każdy dźwięk perkusji na instrumencie podczas drobiazgowych nagrań mistrza Jensa Bogrena, który uchwycił każdy niuans unikalnego zestawu perkusyjnego Krimha.

Strona producenta: https://bogrendigital.com/products/krimh-drums

Obejrzyj film promujący produkt: