> > > Nowa seria monitorów ADAM Audio A 

Firma ADAM Audio z dumą ogłasza wprowadzenie nowej serii A, następczyni wielokrotnie nagradzanych i od dawna najlepiej sprzedających się głośników z serii AX.

Seria ADAM Audio A zapewnia bardzo dokładny, przejrzysty dźwięk w całej linii monitorów, którymi można sterować zdalnie i w czasie rzeczywistym. Seria A zawiera pięć modeli, A4V, A7V, A44H, A77H i A8H i są one odpowiednie dla szeregu zastosowań profesjonalnych — a także dla przemysłu telewizyjnego, rozwiązań  stacjonarnych, 3D, immersyjnych i domowych. Zawarte w głośnikach innowacje, takie jak obrotowa technologia waveguide HPS oraz korekcja pomieszczenia i udźwiękowienie oparte na DSP, umożliwiają użytkownikom dostrojenie głośników do ich pomieszczenia i uszu.

CZYM JEST WAVEGUIDE?

Waveguide to zwężające się wgłębienie, które otacza głośnik wysokotonowy, aby rozproszyć dźwięk w przestrzeni w bardziej kontrolowany sposób. Falowód HPS (system propagacji wysokiej częstotliwości) z serii A jest zbudowany z żywicy i włókien szklanych, które są razem wypalane  w wysokich temperaturach, tworząc jeden element, który jest specjalnie zaprojektowany dla charakterystyki dyspersji X-ART. Falowód nie jest łatwo wzbudzany przez niepożądane wibracje lub rezonanse, które przyczyniają się do wewnętrznego tłumienia.

Na tylnym panelu głośników serii A znajdziesz cztery pasma korekcji adaptacji pomieszczenia: Bass, Desk, Presence i Treble. Każde pasmo można regulować we wstępnie zdefiniowanych krokach, co zapewnia dużą elastyczność, aby pomóc zrekompensować typowe problemy akustyczne wynikające z umieszczenia głośnika w pomieszczeniu.

„Udźwiękowienie” to wstępnie zdefiniowany profil dźwięku monitora serii A. Na tylnym panelu znajdziesz dwie różne opcje, „UNR” i „Pure”. Voicings można dodatkowo tłumić za pomocą ustawień wyrównania adaptacji pomieszczenia. Opcja „Ext” odnosi się do rozszerzonej funkcjonalności podczas korzystania z kalibracji Advanced lub Sonarworks w ramach A Control.

A CONTROL

Opartą na procesorze DSP Tę funkcjonalność wszystkich monitorów serii A można sterować zdalnie i w czasie rzeczywistym przez sieć Ethernet za pomocą funkcji A Control. Aplikację można pobrać bezpłatnie dla systemów Windows i MacOS w obszarze użytkownika MyADAM po zarejestrowaniu monitorów serii A.

Automatyczna korekta pomieszczenia z Sonarworks

Firma ADAM Audio z dumą współpracuje z Sonarworks w zakresie zautomatyzowanego rozwiązania do korekcji pomieszczenia, które działa bezpośrednio na monitorach DSP serii A.

5 lat gwarancji

Możliwość wydłużenia okresu gwarancji wszystkich produktów ADAM do łącznie pięciu lat.

Zdjęcia: Adam audio

Strona producenta: https://www.adam-audio.com/en/

Strona dystrybutora: https://audiostacja.pl/: