> > > StudioDesk – profesjonalne rozwiązanie dla studia nagrań

StudioDesk, to Słoweńska firma specjalizująca się w produkcji mebli dla potrzeb studia nagrań. Misją firmy jest produkcja mebli, które można określi jednym zdaniem „Dzieła sztuki”. Meble zaprojektowane w oparciu o ergonomie pracy i szczegóły użytkowania sprzętu studyjnego podczas pracy realizatora.

Firma oferuje kilka linii produktów. Oto one:

MUSIC COMMANDER SERIES

Music Commander daje ci możliwość, aby całe studio zajmowało tylko 2 m2  twojej przestrzeni. Przestronna powierzchnia biurka, górna półka wystarczająco długa na dwa 27-calowe ekrany monitora i głośniki, ustawiona pod kątem do pozycji siedzącej, dzięki czemu znajdziesz w idealnym miejscu monitorowania sygnały dźwiękowego. Frontowy kształt biurka zapewnia lepszy dostęp do klawiatury. Klawisze klawiatury będą spoczywać na optymalnej wysokości „Grand Piano”, tak by zapewnić najlepszą ergonomię. Stojak na klawiaturę jest na wytrzymałych kółkach odpowiednich do podłóg dywanowych. Stół jest gotowy na przyjęcie  88 kluczowych stacji roboczych na rynku. Wyciągnij klawiaturę, gdy jej potrzebujesz, i schowaj ją pod głównym biurkiem, gdy jej nie używasz. Ergonomiczne zarządzanie kablami pod głównym biurkiem. W sumie 8 elementów szafy U jest podzielonych na obie strony biurka, zawsze w zasięgu ręki. Możesz podświetlić biurko za pomocą opcji RGB LED Lights. Dodaj dodatkową przestrzeń Rack, instalując szafkę podłogową pod biurkiem lub z boku.

zdjęcie: StudioDesk

 

zdjęcie: StudioDesk

MUSIC COMMANDER V2 SERIES

Commander V2, to następcę starszego brata Music Commander. Dzięki temu nowemu modelowi firma chce wprowadzić pewne zmiany konstrukcyjne, przyczyniając się do większego komfortu pracy użytkownika. Po raz pierwszy półka monitora jest regulowana na wysokość bez konieczności demontażu biurka dzięki systemowi poziomowania. Stojak na klawiaturę zapewnia więcej miejsca na nogi. Commander V2 to szersze biurko z powiększoną częścią środkową, które jest teraz w stanie pomieścić wiele elementów wyposażenia studia. Specjalnie zaprojektowany kształt wyściełanego podłokietnika zapewnia lepszy dostęp do klawiatury. Oświetlenie LED RGB jest seryjnie sprzedawane i jest teraz wbudowane w biurko. Niezwykle estetyczne aluminiowe detale na nogach biurka oświetlają diody LED, co przyczynia się do wyjątkowego i ekskluzywnego wyglądu. Stojak na klawiaturę odpowiedni do twardych podłóg i dywanów może pomieścić największe stacje robocze na rynku. Zarządzanie kablami jest  pod główną powierzchnią biurka, dzięki czemu kable są oddalone od blatu. Stół posiada  8 elementów stelaża U ułożonych pod kątem i podzielonych po obu stronach biurka.

zdjęcie: StudioDesk

 

zdjęcie: StudioDesk

BEAT SERIES

Przestronna i nachylona górna półka jest wystarczająco długa, aby pomieścić dwa 24-calowe ekrany monitorów i głośniki, ustawione pod kątem do Twojej pozycji siedzącej, dzięki czemu znajdziesz się w idealnym miejscu monitorowania. Półka na klawiaturę pomieści w większości 61 kluczowych kontrolerów midi. Główny kształt powierzchni biurka zapewnia lepszy dostęp do klawiatury. Klawisze klawiatury będą spoczywać na średniej wysokości „Piano Grand”. Jedyna w swoim rodzaju funkcja “Desk surface smart push in” przybliży Twoją klawiaturę, jeszcze bardziej, do ekranów monitorów. Po obu stronach biurka można zainstalować do 4 elementów regału U. Zawsze w zasięgu ręki. Zarządzanie kablami utrzyma kable z dala od Twojego miejsca pracy.

zdjęcie: StudioDesk

zdjęcie: StudioDesk

PRO LINE CLASSIC AND S SERIES

Serynie montowany w wersji PRO LINE wyściełany podłokietnik wzdłuż całej długości biurka. Przestronne i kątowe górne półki dla głośników są wystarczająco duże, aby pomieścić dwie pary monitorów audio. Tylna półka w serii PRO LINE Classic jest regulowana na czterech poziomach wysokości, a S i SL można regulować na 3 różnych poziomach.Tylna półka jest wystarczająco duża, aby pomieścić największe monitory wideo na rynku. Opcjonalna podpórka na klawiaturę pomieści większość 61 kluczowych sterowników midi. Blat biurka serii PRO LINE leży na bardzo wygodnej wysokości 74 cm. Gdy zainstalowana jest opcjonalna tacka na klawiaturę, kontroler umiejscowiony jest na średniej wysokości fortepianu. 10 szeregowych przestrzeni w szafie typu U, a z PRO LINE Classic można łatwo rozbudować do 30 U przestrzeni. 16 miejsc w szafie typu U z biurkiem PRO LINE S i SL można rozbudować o dodatkowe 16 miejsc U o łącznej powierzchni 32 U. Wkładki kablowe w nogach sumujące wszystkie kable od bocznych gniazd aż do zarządzania kablami pod biurkiem, utrzymujące kable z dala od miejsca roboczego.

zdjęcie: StudioDesk

zdjęcie: StudioDesk

VIRTUOSO SERIES

Seria VIRTUOSO została zaprojektowana w taki sposób, aby sprostać zapotrzebowaniu na wytrzymały statyw do montażu na stojaku 18 U w połączeniu ze statywem kompatybilnym z  88 klawiaturami midi. Można go łatwo przekształcić w biurko z potrzebą liczbą gniazd rackowych, 6 U, 12 U, 18 U lub bez. Można przekształcić stojak w idealnie nachyloną platformę dla wszystkich sterowników i maszyn. Taca na klawiaturę pomieści  88 modeli stacji roboczych na rynku. VIRTUOSO zapewni Ci wspaniały komfort podczas długich godzin pracy,   z idealna pozycją klawiatury na wysokości Grand Piano. Półki głośnikowe są na doskonałym poziomie. Obrotowa półka pomaga realizatorowi przesunąć monitory w jego kierunku, znajdując idealny punkt dla odsłuchu. Monitory wideo na ergonomicznej wysokości. Wkładki kablowe prowadząc wiązkę  do układu sumowania kabli ukrytego pod półką monitora wideo. Po raz pierwszy zastosowano wykończenie Carbon Matte dla nóg od stołu, które odróżniają VIRTUOSO od innych naszych modeli, co sprawia, że wygląda elegancko.

zdjęcie: StudioDesk

zdjęcie: StudioDesk

ENTERPRISE DESK

Stół Enterprise daje Ci możliwość, aby całe studio zajmowało tylko 2 m2  Przestronna powierzchnia stołu pomieści różnego rodzaju urządzenia i kontrolery. Obniżona górna półka pomieści dwa 27-calowe monitory. Obrotowa półka pomaga realizatorowi przesunąć monitory w jego kierunku, znajdując idealny punkt dla odsłuchu . Frontowy kształt biurka zapewnia lepszy dostęp do klawiatury. Wyściełany podłokietnik zapewnia maksymalny komfort. Klawisze klawiatury sterującej są umiejscowione na optymalnej wysokości „Grand Piano”, aby zapewnić najlepszą ergonomię pracy. Stojak na klawiaturę znajduje się na trwałych kółkach, co ułatwia ruchy nawet na podłogach dywanowych. Stół jest gotowy na przyjęcie  88 kluczowych stacji roboczych na rynku. Wyciągnij klawiaturę, gdy jej potrzebujesz, i schowaj ją pod głównym biurkiem, gdy jej nie używasz. Zarządzanie kablami pod głównym biurkiem utrzymuje kable z dala od miejsc pracy. Centralnie umieszczona wnęka na szafy z przestrzenią 3 U jest zawsze w zasięgu ręki. Dwa dodatkowe miejsca w szafie są dostępne pod półką monitora. Możesz podświetlić biurko za pomocą opcji RGB LED Lights. Dodaj dodatkową przestrzeń Rack, instalując szafkę podłogową pod biurkiem lub z boku.

https://musicsquare.co.uk/135509g_Studio-and-Recording-Gear.html

zdjęcie: StudioDesk

zdjęcie: StudioDesk

Strona producenta: https://www.studiodesk.net/