> > > Targi Musicpark 2019: Sennheiser

W dniach od 1 do 3 Listopada 2019 odbyła się pierwsza edycja targów muzycznych Musicpark w Lipsku. Bardzo kibicujemy takim inicjatywom, ponieważ potrzeba na naszym starym kontynencie imprezy targowej o charakterze europejskim. Ze względu na tzw. śmierć targów muzycznych we Frankfurcie (pisaliśmy o tym na łamach portalu beatit.tv https://www.beatit.tv/musikmesse-frankfurt-2019-2/ ) potrzebna jest alternatywna impreza targowa o randze europejskiej, która będzie integrować branżę muzyczną w Europie i być konkurencyjną dla dobrze prosperujących imprez w USA i Chinach. Organizatorom w Lipsku jeszcze się to nie udało, ale jest nadzieja, że Musicpark będzie się rozwijał i za kilka lat stanie się ogólnoeuropejską imprezą muzyczną o charakterze targowym na miarę Musikmesse sprzed 10 lat.

Jedną ze znaczących na rynku firm, które zdecydowały się na to, aby zaznaczyć swoją obecność podczas imprezy w Lipsku był Sennheiser. Oto, co zaprezentowali nam jej przedstawiciele…

Witamy na stoisku firmy Sennheiser. Na targach Musicpark mamy do zaprezentowania kilka bardzo ciekawych nowości.

Oto mikrofon Evolution Wireless G4. Jest on bardzo wytrzymały. To prawdziwie trwały i doskonale brzmiący sprzęt dla koncertujących muzyków.

Przejdźmy na drugą stronę, żeby zobaczyć coś dla początkujących.

Oto model XSW-D. Jest to mikrofon dla początkujących, komunikujący się z systemem w paśmie 2,4 GHz. Świetny dla początkujących wokalistów, którzy nie chcą się użerać z kablami na próbie lub małej scenie.

Oto analogowy system XSW, przy czym W oznacza, że jest bezprzewodowy. To system dla początkujących. Brzmi wspaniale i to za dobrą cenę.”