> > > Uzyskaj dźwięk historycznego pogłosu

Hitsville Reverb Chambers zapewnia wspaniałe brzmienie pogłosów uzyskanych w pomieszczeniach strychów, które ukształtowały Motown Sound. Dostępne tylko w Universal Audio, Hitsville Reverb Chambers nada Twoim nagraniom uduchowioną atmosferę tych świętych przestrzeni, używaną przez producentów Marvin Gaye’a, Stevie Wonder’a i The Supremes.

Dwie przestrzenie pogłosowe wybudowane na strychach Hitsville były początkiem dla ekscytującego brzmienia Motown. Firma Universal Audio uchwyciła w 100 procentach ich wyjątkowy charakter – za pomocą  inżynierów z Motown, którzy te przestrzenie zbudowali – dzięki czemu możesz znaleźć się w tych legendarnych miejscach ze swoją produkcją.

Bardzo szybko możesz uzyskać oszałamiające efekty pogłosu za pomocą łatwych w użyciu elementów sterujących Hitsville Reverb Chambers, w tym odrębnych wyborów głośników i mikrofonów w każdej przestrzeni, aby Twój wokal, klaskanie, tamburyny i trójkąty wzniosły się ponad przeciętność.

Wyjdź daleko poza nawias i uzyskaj atmosferę przeczącą gatunkom, przesuwając mikrofony w czasie rzeczywistym, aby uzyskać prezencję i szczegółowość poza oryginalnymi ustawieniami producenta.

Pogłos można kupić na trzy sposoby:

  • posiadając interface apollo
  • posiadając UAD
  • posiadają subskrypcję UAD Spark

Strona producenta: https://www.uaudio.com/uad-plugins/reverbs/hitsville-reverb-chambers.html