> > > Nasze studio nagrań kopiuje kasety DAT i usuwa szumy z nagrań.

Siłą napędową naszej działalności od wielu lat jest Studio Nagrań Luta Recording Studio. Oferuje usługi kopiowania nagrań muzycznych z nośników cyfrowych w formie kaset DAT.
Kasety DAT nagrywane są w środowisku cyfrowym przy użyciu magnetofonu SONY DTC 55ES DAT i karty dźwiękowej RME UFX+.
Na Państwa życzenie nagrania mogą być również odszumiane, korygowane, nasycane i indeksowane.
Kopiujemy taśmy DAT na płyty CD, MP3, Wave itp.
Przenieś materiał w całości lub podziel go na osobne pliki.
Oferujemy również usługi kopiowania płyt, płyt CD, minidisc i kaset.
Istnieje również możliwość poprawy jakości materiału uzyskanego z w/w mediów zgodnie z życzeniem klienta.

Cena:

  • Do 1 godziny materiału – 100 zł
  • Za każdą dodatkową godzinę 100 zł
  • Podział na utwory – 10
  • Przygotowanie do wypalenia i montażu CD – 20

W sprawie indywidualnych ofert prosimy o kontakt.
Kontakt: Email: [email protected] Telefon 691 941 725

Link do sklepu: https://sklep.beatit.tv/pl/p/Przegrywanie-z-tasmy-magnetofonowej-DAT/146

Ze względu na tematykę nagrań możemy wyróżnić takie opcje nagrywanie muzyki, lektorstwo, realizacja dźwięku filmowego, realizacja dźwięku „na żywo”, produkcja teledysków, podkładów muzyczny itp.
Jacek Gawłowski, inżynier dźwięku, absolwent London School of Audio Engineering, w jednym z wywiadów podkreślał: (wtyczki i DAW) oraz technologię analogową (lampa i taśma), aby zapewnić najlepsze rezultaty.
Liczy się to, czy potrafisz właściwie wykorzystać (wtyczki i DAW) oraz technologię analogową (lampa i taśma), aby zapewnić najlepsze rezultaty.
Dlatego też część studiów preferuje nagrania analogowe lub cyfrowe, choć paradoksalnie coraz popularniejsze staje się to pierwsze.
Historia i rozwój technologii taśm cyfrowych (DAT).
Tak naprawdę historia reprodukcji dźwięku od tego momentu aż do pojawienia się kasety audio opiera się na paradygmacie poprawiania, upiększania i wygładzania niedoskonałości przy jednoczesnym wzmacnianiu, zabezpieczaniu i dążeniu do uniknięcia zniszczenia.
(Jedna wytwórnia płytowa produkująca zwoje celuloidu i działająca od 1907 do 1922 przyjęła nawet nazwę Indestructible Record Company).
W kolejnych latach XX w. pojawiły się igły diamentowe, szafirowe i platynowe13, a fonograf został zastąpiony gramofonem, opatentowanym przez Emile’a Berlinera w 1886 r.(w języku angielskim, pomiędzy tymi urządzeniami Nie ma już tak wyraźnej granicy, co oznacza po prostu „urządzenie do nagrywania i odtwarzania nagrań dźwiękowych”).
Nie sposób nawet pokrótce omówić wszystkie technologie i urządzenia służące do przechowywania dźwięku, jakie pojawiły się pomiędzy fonoautografem a kasetą CC (nie wspominając o innych nośnikach dźwięku, takich jak radio i telefon).
Na uwagę zasługuje pierwszy optyczny zapis sygnałów audio na taśmie filmowej (tzw.
proces sound-on-film)19. Niemieckie urządzenie Tefifon, które rejestrowało sygnały audio na plastikowych paskach (podobną technologię zastosowano później w amerykańskich dyktafonach) oraz wynalezioną w 1958 roku kasetę z taśmą RCA 20 i trzykrotnie większą od kasety.