> > > Minuendo – nowe zatyczki do uszu

Słuch jest jednym z naszych najważniejszych zmysłów. Dlatego tak ważna jest jego ochrona.

Słuch jest też szczególnie ważny dla muzyków. Możliwość krytycznego słuchania muzyki lub stwierdzenia, czy nastąpiła poprawa, zależy całkowicie od tego zmysłu.

Najnowszy produkt partnerski firmy Soundbrenner, bezstratne zatyczki do uszu Minuendo, to jedyne na świecie zatyczki do uszu ze zmiennymi pasywnymi filtrami o wysokiej wierności, z bezstopniową regulacją w zakresie od -7 do -25 dB.

Filtr Hi-Fi eliminuje zbędne szumy i zniekształcenia, co zostało zatwierdzone przez inżynierów dźwięku. Dzięki temu zatyczki mogą być używane w wielu okolicznościach, które wymagają precyzyjnej redukcji hałasu bez wpływu na jakość dźwięku. Z powodzeniem można używać ich na próbach, sesjach nagraniowych, koncertach i nie tylko.

Ponadto, Minuendo jest w stanie osiągnąć pasmo przenoszenia na równi z niestandardowymi, formowanymi zatyczkami do uszu dzięki opatentowanej technologii membranowej.

Dodatkowym atutem tych zatyczek jest fakt, że nie posiadają żadnej elektroniki, więc nie trzeba martwić się o ich ładowanie.

Dzięki Minuendo możesz słuchać naturalnego dźwięku i regulować stopień tłumienia, a wszystko to w elegancko zaprojektowanej wkładce dousznej zaprojektowanej i wyprodukowanej przez ekspertów audio w Norwegii.

Zatyczki do uszu Minuendo posiadają zestaw jedenastu różnych końcówek, dzięki czemu każdy znajdzie swój idealnie dopasowany rozmiar.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnego sklepu Soundbrenner: https://www.soundbrenner.com/shop-minuendo