> > > Nowość – słuchawki Vic Firth Bluetooth

Firma Avedis Zildjian, właściciel marki Vic Firth, ogłosiła nowe słuchawki izolacyjne VF Bluetooth, najnowszy dodatek do linii słuchawek izolujących Vic Firth.


Słuchawki bezprzewodowe nauszne to propozycja dla osób stawiających na wygodę oraz wysoką jakość dźwięku.
Słuchawki nauszne, douszne czy słuchawki bezprzewodowe znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach.

Modele bezprzewodowe są w stanie działać nawet przez kilkanaście godzin, przez co można ich używać bez stresu, że wkrótce się rozładują.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne to propozycja dla osób stawiających na wygodę oraz wysoką jakość dźwięku.

Słuchawki VF Bluetooth Isolation mają czerwone wykończenie z miękką, wygodną piankową wyściółką i wyściełanym pałąkiem, który pochłania wibracje. Te słuchawki stereofoniczne również redukują hałas otoczenia o 20 decybeli. Piankowe podkładki maksymalizują komfort podczas koncertów, spotkań studyjnych, prób, występów ulicznych i nie tylko. Wbudowana bateria 500mA wytrzymuje do 20 godzin ciągłej pracy. Technologia Bluetooth® 5.0 zapewnia najniższe opóźnienia i połączenie bezprzewodowe z kompatybilnymi urządzeniami. Zestaw zawiera kabel 3,5 mm i kabel jack 1/4″ do opcjonalnego połączenia przewodowego. Perkusiści poszukujący zarówno ochrony słuchu, jak i profesjonalnego dźwięku powinni zainteresować się tymi słuchawkami.

„Cieszymy się, że możemy przedstawić bezprzewodową wersję popularnych stereofonicznych słuchawek izolacyjnych Vic Firth” — powiedziała Pamela Ricci, Brand Manager Promotions and Accessories w Zildjiana Apparel. „Nasi artyści i konsumenci od jakiegoś czasu pytają o opcje bezprzewodowe. Korzystając z technologii Bluetooth® 5.0, stworzyliśmy produkt, który izoluje hałas otoczenia, jednocześnie gwarantując czysty dźwięk, niskie opóźnienia i świetną żywotność baterii słuchawek SIH2”.

Zestaw izolowanych słuchawek VF Bluetooth zawiera następujące elementy:

  • Para słuchawek
  • Odłączany kabel 3,5 mm o długości 150 cm
  • Gniazdo 1/4 cala
  • Kabel USB o długości 40 cm
  • Instrukcja obsługi

Słuchawki VF Bluetooth Isolation są częścią linii akcesoriów i odzieży Vic Firth, dostępnej u autoryzowanych przedstawicieli i sprzedawców na vicfirth.com.